Wakacje z niespodzianką – zajęcia sportowo rekreacyjne dla dzieci

Wakacje z niespodzianką – zajęcia sportowo rekreacyjne dla dzieci

25.06.2014 19:39:18

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnej ofercie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świerklanach. W programie wakacyjnych atrakcji znajdą się gry i zabawy sportowe oraz blok atrakcji pod tytułem “Magiczne wakacje”. Zapraszamy również do udziału w warsztatach plastycznych, muzycznych i zajęciach komputerowych, które prowadzone beda w Galerii “Jan” w Jankowicach. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

OSiR Jankowice:
7.07 – 11.07
11.08 – 18.08

OSiR Świerklany:
14.07 – 18.07
04.08 – 08.08

Zajęcią będą odbywać się w godzinach 10:00 – 13:00

W okresie wakacji Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji planuje zorganizować także dwie wycieczki, w chwili obecnej trwają jeszcze ustalenia dot. terminów i programu wyjazdów. O dokładnych ustaleniach GOKiR poinformuje w późniejszym terminie.

UWAGA ! Ogłoszenie w sprawie placów zabaw na terenie OSiR Świerklany oraz OSiR Jankowice
Uwaga Rodzice!
Od poniedziałku 30-go czerwca na ośrodkach sportu i rekreacji prowadzone będą prace budowlane związane z demontażem placów zabaw. W związku z tym oraz w trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy o wyrozumiałość i nie korzystanie z placów zabaw, do czasu zakończenia wszystkich, niezbędnych prac! Przewidywany termin zakończenia wymiany obu placów zabaw to 30 lipiec br.

wakacje

Źródło: www.swierklany.org.pl