Zostaw 1% w Świerklanach

Zostaw 1% w Świerklanach

27.01.2014 10:12:55

Sam zadecyduj, na co idą Twoje podatki! Może w tym roku to Stowarzyszenie „Inicjatywa” stanie się Twoją ulubioną organizacją pożytku publicznego! Jesteśmy jedyną w Gminie Świerklany organizacją ze statusem opp i wszystkie pieniądze, jakie otrzymamy z odpisu zostaną przeznaczone na rozwijanie i wspieranie działań edukacyjnych i kulturalnych dzieci i młodzieży oraz na realizację Klubu Seniora. Pomagamy również niepełnosprawnej dziewczynce – Monice Maciończyk.

Nasza organizacja działa na terenie Gminy Świerklany od pięciu lat. Pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym rozwijać pasje. Naszą pomoc kierujemy również do dzieci i rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Stowarzyszenie nie posiada stałych źródeł finansowania, dlatego pomoc w postaci odpisu 1% jest dla nas bardzo ważna. Dzięki wpłacie 1% podatku i niewielkim darowiznom od osób prywatnych i instytucji udało nam się przetrwać kolejny rok. To dzięki Państwu zapewniliśmy dzieciom przez cały rok bezpłatne zajęcia dodatkowe: język angielski, warsztaty plastyczne, teatralne, fotograficzne, ceramiczne. Przy Stowarzyszeniu działa Klub Dobrego Rodzica, Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „ART.”, Klub Seniora.
Może w tym roku to nasza Organizacja Pożytku Publicznego stanie się Waszą ulubioną. Wystarczy umieścić w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) nasz numer KRS 0000342455. Aby ułatwić Państwu rozliczenie deklaracji prosimy o wypełnienie PIT-u on- line.
http://www.e-pity.pl/program-pity-2013-online0000342455

inicjatywa-1procent

Źródło: www.inicjatywa.fopsz.slask.pl